działamy od ponad 10 lat

Wywóz ziemi

Bezpłatna wycena wywozu ziemi

Wywóz ziemi to kolejna usługa jaką świadczy firma Bat-Pol. Wywozimy ziemię, glinę, gruz i wszelkiego rodzaju pozostałości po wyburzeniach czy pracach budowlanych.

Świadczymy usługi autami ładownością do 24 ton. Istnieje także możliwość podstawienia kontenera na dłuższy czas w celu zapełnienia go i wywiezienia.

Tak pracujemy

Usługa wywozu ziemi to usługa transportu i usuwania ziemi z miejsca budowy lub remontu. Celem tej usługi jest usunięcie niepotrzebnej ziemi, aby uzyskać potrzebną powierzchnię do budowy lub remontu budynku. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami i sprzętem, takimi jak koparki i koparko-ładowarki, aby szybko i skutecznie usunąć ziemię. Po wywiezieniu ziemi, można rozpocząć prace budowlane na czystej powierzchni.

Usługa wywozu ziemi jest szczególnie przydatna w przypadku budowy nowych budynków lub rozbudowy istniejących. W trakcie wywozu ziemi, firma Bat-Pol zapewnia bezpieczeństwo i ochronę środowiska, stosując odpowiednie środki ostrożności i procedury. Dzięki wywozowi ziemi, można uniknąć kosztownych i czasochłonnych opóźnień w realizacji projektu budowlanego.

Wybierając usługę wywozu ziemi, warto wybrać rzetelną i doświadczoną firmę Bat-Pol, która oferuje szybki i profesjonalny wywóz ziemi. Zalety korzystania z takiej usługi to oszczędność czasu i pieniędzy, a także zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Zadzwoń do nas

+48 516 176 308
Polecam firmę Bat-pol - mają wiele udanych realizacji kostek brukowych na podjazdach, ulicach i parkingach w Poznaniu i Wielkopolsce. Dużym plusem jest to, że mają dużą ilość własnych maszyn budowlanych i wykwalifikowanych pracowników.
Bartosz W
Bartosz W
2023-02-10
Gorąco polecamy firmę Bat-Pol Michał Siejek jako rzetelnego wykonawcę. Wykonali dla nas drogi, podjazdy oraz chodniki z kostki brukowej. Wszystkie roboty wykonane zostały w należytej jakości i zgodnie z ustalonymi terminami. Mocna piątka
RM House
RM House
2022-07-06
Jestem bardzo zadowolony z usługi jaka została wykonana. Termin został umówiony bardzo szybko, rozpoczęcie prac zgodnie z umową. Organizacja pracy na najwyższym poziomie, wszystko przyjeżdżało na czas, duża ekipa, robota wykonana perfekcyjnie. Ułożenie kostki oraz podwyższenie terenu na posesji trwało razem 18 godzin!! Z czystym sumieniem polecam firmę.
Tomasz Orczykowski
Tomasz Orczykowski
2021-02-05
Kontakt, terminowosc, wykonczenie-wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Łukasz Bombowy
Łukasz Bombowy
2020-09-01

Kontakt

BAT-POL Michał Siejek
NIP: 9721026684

Adres
os. Jana III Sobieskiego 4/5
60-688 Poznań
E-mail

biuro@bat-pol.pl

Telefon

+48 516 176 308

Znajdź nas

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: 

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: