działamy od ponad 10 lat

układanie kostki brukowej

Bezpłatna wycena usług brukarskich

Firma Bat-Pol działa w Poznaniu i Wielkopolsce od kilkunastu lat. Od samego początku istnienia oferujemy wysokiej jakości usługi budowlane takie jak brukarstwo w mieście Poznań i w Wielkopolsce. Wykonujemy nawierzchnie ulic, chodników i podjazdów z kostki brukowej w Poznaniu i jego okolicach. Układanie kostki brukowej doprowadziliśmy do perfekcji, co widać na zamieszczonej galerii zdjęć  wykonanych prac brukarskich.    

Dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym i doświadczonymi pracownikami co pozwala nam na wykonanie prac brukarskich zgodnie z powierzonym projektem i oczekiwaniami klienta. Bat-Pol w swoim zakresie prac ma nie tylko brukarstwo, ale także układanie kostki granitowej, drenaże, odwodnienia i wszelkiego rodzaju  prace związane z  kostką brukową. Nasza firma wykonuje swoje prace kompleksowo. Priorytetem naszej firmy jest zadowolony klient.        

Kostka brukowa

Firma brukarska Bat-Pol z Poznania wykonuje fachowe i profesjonalne układanie kostki brukowej w miejscach takich jak: chodnik, ulica, podjazd czy parking w miejscowościach: Poznań, Szamotuły, Leszno, Oborniki, Kalisz i innych miastach w Wielkopolsce. Nasze projekty podjazdów są wykonywane wyłącznie z kostki najwyższej jakości, co pozwala nam zapewnić, że ułożony przez nas podjazd będzie w doskonałym stanie przez długi czas. Firma Bat-Pol Poznań oferuje klientom wiele różnych wzorów i kolorów kostki brukowej do wyboru, a także różne sposoby układania, takie jak wiązanie rzędowe, łukowe, koliste, jodełkowe oraz plecionka. Ponadto, oferujemy także wykonanie obrzeży i krawężników z kostki, aby dopełnić całości projektu podjazdu.

Zadzwoń do nas

+48 516 176 308
Polecam firmę Bat-pol - mają wiele udanych realizacji kostek brukowych na podjazdach, ulicach i parkingach w Poznaniu i Wielkopolsce. Dużym plusem jest to, że mają dużą ilość własnych maszyn budowlanych i wykwalifikowanych pracowników.
Bartosz W
Bartosz W
2023-02-10
Gorąco polecamy firmę Bat-Pol Michał Siejek jako rzetelnego wykonawcę. Wykonali dla nas drogi, podjazdy oraz chodniki z kostki brukowej. Wszystkie roboty wykonane zostały w należytej jakości i zgodnie z ustalonymi terminami. Mocna piątka
RM House
RM House
2022-07-06
Jestem bardzo zadowolony z usługi jaka została wykonana. Termin został umówiony bardzo szybko, rozpoczęcie prac zgodnie z umową. Organizacja pracy na najwyższym poziomie, wszystko przyjeżdżało na czas, duża ekipa, robota wykonana perfekcyjnie. Ułożenie kostki oraz podwyższenie terenu na posesji trwało razem 18 godzin!! Z czystym sumieniem polecam firmę.
Tomasz Orczykowski
Tomasz Orczykowski
2021-02-05
Kontakt, terminowosc, wykonczenie-wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Łukasz Bombowy
Łukasz Bombowy
2020-09-01

Kontakt

BAT-POL Michał Siejek
NIP: 9721026684

Adres
os. Jana III Sobieskiego 4/5
60-688 Poznań
E-mail

biuro@bat-pol.pl

Telefon

+48 516 176 308

Znajdź nas

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: 

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: