działamy od ponad 10 lat

Sprzedaż kruszyw i betonu

Bezpłatna wycena kruszywa i betonu

Osoby naprawdę silnie związane z branżą budowlaną z całą pewnością doskonale wiedzą jak ogromne znaczenie dla solidności różnorodnych konstrukcji będzie mieć jakość różnych stosowanych materiałów budowlanych. Tym z powszechniejszych materiałów jest dzisiaj oczywiście beton więc nasza betoniarnia Poznań zapewnia Państwu profesjonalne rozwiązania na rynku, a więc świetną jakość betonu, szeroki wybór, jak i pewność bardzo atrakcyjnej ceny oraz oczywiście ekspresowej realizacji zleceń. Od wielu lat wykonujemy beton Poznań jest obszarem naszego działania i oczywiście zachęcamy wszystkim zainteresowanych bardzo wysoką klasą materiałów budowlanych.

Będąc liderem na rynku zorganizowana jest przez naszą firmę również osobista żwirownia Poznań tutaj również jest rejonem naszej działalności choć obsługujemy również ludzi z bezpośredniej okolicy.

Produkowany przez nas beton Poznań to oczywiście wielkie doświadczenie, używanie specjalistycznych urządzeń do wykonywania betonu, a do tego oczywiście korzystanie z doskonałych składników, które gwarantują solidność oraz naprawdę dużą wytrzymałość betonu. Zapraszamy do nas także po beton architektoniczny Poznań, jaki idealnie nadaje się do wykonywania bardzo gustownych konstrukcji zewnętrznych, albo chociażby do wykańczania wnętrz domów, mieszkań oraz pozostałych obiektów. Oferujemy także profesjonalny beton dekoracyjny Poznań naprawdę docenia nasze usługi i z tego powodu cieszymy się wielkim zaufaniem w Poznaniu nie tylko pośród osób prywatnych, lecz też licznych fachowych firm budowlanych.

Sprzedaż betonu i kruszyw

Stosując nasze produkty, czyli beton Poznań, można być naprawdę pewnym faktu, że będzie to rozwiązanie zdecydowanie wytrzymałe, jakie przetrwa długie lata i nie będzie poddawało się nawet bardzo poważnym warunkom pogodowym. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu odpowiedniej mieszanki do wykonywania betonu. Nasza betoniarnia Poznań przykłada dużą wagę do satysfakcji klienta i wobec tego do każdego zlecenia podejdziemy indywidualnie, zarówno w przypadku produkcji masowych ilości betonu do budowania, a także wtedy gdy wykonujemy zamówienie na beton dekoracyjny Poznań czy oczywiście naprawdę ładny i równie solidny beton architektoniczny Poznań.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszych nowoczesnych usług. Własna żwirownia Poznań oraz naprawdę profesjonalnie wyposażona betoniarnia Poznań to pewność nie tylko usług na światowym poziomie, ale również naprawdę ekspresowej realizacji zleceń, która bez wątpienia jest bardzo ważna w przypadku realizacji choćby bardzo istotnych i pilnych projektów budowlanych. Nie boimy się żadnego zamówienia, a nasi fachowi pracownicy zawsze służą fachową pomocą i doradztwem w każdej sprawie dotyczącej betonu.

Zadzwoń do nas

+48 516 176 308

Oferta betonu

STABILIZACJA 1,5-2,5: GÓRNA CZĘŚĆ PODŁOŻA DO DROGI OBCIĄŻONEJ ŚREDNIM RUCHEM

STABILIZACJA 2,5-5 :  PODBUDOWA ZASADNICZA NAWIERZCHNI DROGOWEJ OBCIĄŻONEJ RUCHEM LEKKIM LUB PODBUDOWA POMOCNICZA NAWIERZCHNI DROGOWEJ MOCNIEJ OBCIĄŻONEJ.

STABILICACJA 7,5:  PODBUDOWA DO NAWIERZCHNI DROGOWYCH O DUŻYM NATĘŻENIU

SUCHY BETON 6-9: PODBUDOWA DO BUDOWY NOŚNYCH CZĘŚCI NAWIERZCHNI DROGOWEJ

SUCHY BETON B10-B15: PODBUDOWA DO BUDOWY NOŚNYCH CZĘŚCI NAWIERZCHNI DROGI

BETON B10: WARSTWA PODKŁADOWA POD ŁAWY FUNDAMENTOWE, WARSTWA PODŁOGI STOSOWANY TAM GDZIE NIE JEST POTRZEBAN WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ BETONU

BETON B15: STOSOWANY PRZY UKŁADANIU FUNDAMENTÓW, STROPÓW, WIEŃCÓW, SCHODÓW.

BETON B20: STOSOWANY PRZY FUNDAMENTY, NADPROŻA

BETON B25: STOSOWANY W ŁAWACH, STROPY, WIEŃCE W STROPACH, SŁUPKI W ŚCIANKACH I SCHODY

BETON B30: STOSOWANY DO STUDNI, FUNDAMENTY PREFABRYKOWANE, PŁYTY DROGOWE

BETON B37: POSADZKI W BUDOWNICTWIE PRZEMYSLOWYM, DO ELEMENTÓW NARAŻONYCH NA DUŻE OBCIĄŻENIE

Ponadto w ofercie

  • PODSYPKA CEMETOWO-PIASKOWA
  • SPRZEDAŻ PIASKU
  • SPRZEDAŻ ŻWIRU
  • SPRZEDAŻ KRUSZYWA
Polecam firmę Bat-pol - mają wiele udanych realizacji kostek brukowych na podjazdach, ulicach i parkingach w Poznaniu i Wielkopolsce. Dużym plusem jest to, że mają dużą ilość własnych maszyn budowlanych i wykwalifikowanych pracowników.
Bartosz W
Bartosz W
2023-02-10
Gorąco polecamy firmę Bat-Pol Michał Siejek jako rzetelnego wykonawcę. Wykonali dla nas drogi, podjazdy oraz chodniki z kostki brukowej. Wszystkie roboty wykonane zostały w należytej jakości i zgodnie z ustalonymi terminami. Mocna piątka
RM House
RM House
2022-07-06
Jestem bardzo zadowolony z usługi jaka została wykonana. Termin został umówiony bardzo szybko, rozpoczęcie prac zgodnie z umową. Organizacja pracy na najwyższym poziomie, wszystko przyjeżdżało na czas, duża ekipa, robota wykonana perfekcyjnie. Ułożenie kostki oraz podwyższenie terenu na posesji trwało razem 18 godzin!! Z czystym sumieniem polecam firmę.
Tomasz Orczykowski
Tomasz Orczykowski
2021-02-05
Kontakt, terminowosc, wykonczenie-wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Łukasz Bombowy
Łukasz Bombowy
2020-09-01

Kontakt

BAT-POL Michał Siejek
NIP: 9721026684

Adres
os. Jana III Sobieskiego 4/5
60-688 Poznań
E-mail

biuro@bat-pol.pl

Telefon

+48 516 176 308

Znajdź nas

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: 

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: