działamy od ponad 10 lat

Prace ziemne

Bezpłatna wycena prac ziemnych

Nasza firma w roku 2004 zaczęła systematycznie wprowadzać do swojej ofert roboty ziemne. Poskutkowało tym że na dzień dzisiejszy dysponujemy bardzo mocno rozbudowanym parkiem maszyn pozwalającym nam na wykonanie wszelkiego rodzaju prac ziemnych. Dysponując sprzętem ciężkim wykonujemy wykopy, wodociągi, odwodnienia, budowy dróg, niwelacje i wszelkie zadanie jakie kryją się pod słowem prace ziemne.
Oferujemy także wywóz ziemi, sprzedaż kruszywa, sprzedaż betonu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi jak i z dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi. Dysponujemy autami o ładowności do 24t i oferujemy wywóz ziemi, transport kruszywa transportowanie różnego rodzaju gruzu i piasku.

Tak pracujemy

Firma Bat-Pol oferuje kompleksowe usługi w zakresie prac ziemnych takich jak m.in.: Prace ziemne przy budowie domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych;  Prace przygotowawcze terenu pod budowę; Wykopy pod fundamenty, oczyszczanie terenu i przygotowywanie gruntu; Prace związane z budową dróg, chodników i placów; Prace związane z budową i naprawą infrastruktury wodno-kanalizacyjnej.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują najwyższą jakość usług i terminowe ich wykonanie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy, a zapewnimy Ci wsparcie w każdym etapie budowy. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc Ci w realizacji Twojego projektu!

Zadzwoń do nas

+48 516 176 308
Polecam firmę Bat-pol - mają wiele udanych realizacji kostek brukowych na podjazdach, ulicach i parkingach w Poznaniu i Wielkopolsce. Dużym plusem jest to, że mają dużą ilość własnych maszyn budowlanych i wykwalifikowanych pracowników.
Bartosz W
Bartosz W
2023-02-10
Gorąco polecamy firmę Bat-Pol Michał Siejek jako rzetelnego wykonawcę. Wykonali dla nas drogi, podjazdy oraz chodniki z kostki brukowej. Wszystkie roboty wykonane zostały w należytej jakości i zgodnie z ustalonymi terminami. Mocna piątka
RM House
RM House
2022-07-06
Jestem bardzo zadowolony z usługi jaka została wykonana. Termin został umówiony bardzo szybko, rozpoczęcie prac zgodnie z umową. Organizacja pracy na najwyższym poziomie, wszystko przyjeżdżało na czas, duża ekipa, robota wykonana perfekcyjnie. Ułożenie kostki oraz podwyższenie terenu na posesji trwało razem 18 godzin!! Z czystym sumieniem polecam firmę.
Tomasz Orczykowski
Tomasz Orczykowski
2021-02-05
Kontakt, terminowosc, wykonczenie-wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Łukasz Bombowy
Łukasz Bombowy
2020-09-01

Kontakt

BAT-POL Michał Siejek
NIP: 9721026684

Adres
os. Jana III Sobieskiego 4/5
60-688 Poznań
E-mail

biuro@bat-pol.pl

Telefon

+48 516 176 308

Znajdź nas

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: 

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: