działamy od ponad 10 lat

Maszynowe układanie kostki brukowej

Bezpłatna wycena usług brukarskich

Firma Bat-Pol jest liderem jeśli chodzi o maszynowe układanie kostki brukowej w Poznaniu i całej Wielkopolsce. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zaczęła oferować układanie kostki maszynami jak i wynajem maszyn do układania kostki brukowej.  Pracując na układarkach do kostki i oferując usługi układania kostki brukowej takimi maszynami jak Optimas, Multikraft, MultiOne.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce mającą tak bogate zaplecze maszyn brukarskich. Przy dobrej organizacji pracy operator maszyny brukarskiej i jeden pomocnik są w stanie ułożyć 1000m2 dziennie kostki. 

Tak pracujemy

Maszynowe układanie kostki brukowej to proces ułożenia kostki przy użyciu specjalistycznej maszyny, zwaną maszyną do układania kostki. Jest to proces, który umożliwia szybsze i bardziej precyzyjne ułożenie kostki brukowej na dużej powierzchni, w porównaniu do tradycyjnego układania ręcznego.

Proces maszynowego układania kostki brukowej zaczyna się od przygotowania podłoża pod kostkę, które powinno być wyrównane i odpowiednio zagęszczone. Następnie maszyna do układania kostki, wyposażona w specjalistyczne urządzenia do przemieszczania, przewracania i układania kostki, jest prowadzona po powierzchni. Maszyna pobiera kostki z zasobnika i umieszcza je na powierzchni według wyznaczonego wzoru.

Podczas maszynowego układania kostki brukowej, maszyna zapewnia równomierne ułożenie kostki, co jest szczególnie ważne dla większych projektów. Ten sposób jest również bardziej wydajny w porównaniu do układania ręcznego – pozwala na skrócenie czasu trwania projektu i zmniejszenie kosztów pracy.

Maszynowe układanie kostki brukowej to proces, który pozwala na szybkie i precyzyjne ułożenie kostki na powierzchni ulicy, chodnika, placu czy parkingu. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne dla większych projektów.

Zadzwoń do nas

+48 516 176 308
Polecam firmę Bat-pol - mają wiele udanych realizacji kostek brukowych na podjazdach, ulicach i parkingach w Poznaniu i Wielkopolsce. Dużym plusem jest to, że mają dużą ilość własnych maszyn budowlanych i wykwalifikowanych pracowników.
Bartosz W
Bartosz W
2023-02-10
Gorąco polecamy firmę Bat-Pol Michał Siejek jako rzetelnego wykonawcę. Wykonali dla nas drogi, podjazdy oraz chodniki z kostki brukowej. Wszystkie roboty wykonane zostały w należytej jakości i zgodnie z ustalonymi terminami. Mocna piątka
RM House
RM House
2022-07-06
Jestem bardzo zadowolony z usługi jaka została wykonana. Termin został umówiony bardzo szybko, rozpoczęcie prac zgodnie z umową. Organizacja pracy na najwyższym poziomie, wszystko przyjeżdżało na czas, duża ekipa, robota wykonana perfekcyjnie. Ułożenie kostki oraz podwyższenie terenu na posesji trwało razem 18 godzin!! Z czystym sumieniem polecam firmę.
Tomasz Orczykowski
Tomasz Orczykowski
2021-02-05
Kontakt, terminowosc, wykonczenie-wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Łukasz Bombowy
Łukasz Bombowy
2020-09-01

Kontakt

BAT-POL Michał Siejek
NIP: 9721026684

Adres
os. Jana III Sobieskiego 4/5
60-688 Poznań
E-mail

biuro@bat-pol.pl

Telefon

+48 516 176 308

Znajdź nas

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: 

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: