działamy od ponad 10 lat

Poznaj firmę Bat-Pol

O nas

Firma Bat-Pol to ekspert w dziedzinie budownictwa drogowego, specjalizując się w budowie ulic, placów i chodników z kostki brukowej. Jako lider rynku w Poznaniu, oferujemy kompleksowe rozwiązania, od robót ziemnych i instalacyjnych, poprzez nawierzchnie, oświetlenie i zakładanie zieleni.

Nasze wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie i szkolenie pracowników oraz inwestycje w nowoczesny sprzęt pozwalają nam utrzymać wysoką jakość naszych usług.

Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem, takim jak koparko-ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, maszyny do układania kostki brukowej oraz pojazdy z ładownością do 24 ton.

Nasza wykwalifikowana kadra nie boi się nawet najbardziej wymagających wyzwań, co gwarantuje Państwu wysoką jakość oferowanych usług. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Doświadczenie, któremu można zaufać

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji wielu prac budowlanych – zarówno dużych, wielomiesięcznych projektach jak też w małych budowach jak ułożenie kostki brukowej przed domami jednorodzinnymi. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji wielu prac budowlanych – zarówno dużych, wielomiesięcznych projektach jak też w małych budowach jak ułożenie kostki brukowej przed domami jednorodzinnymi. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dobry kontakt z ekipą budowlaną

Nasze usługi wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także szybką wyceną i dobrym kontaktem. Zawsze staramy się utrzymywać bliską relację z naszymi klientami, aby w pełni zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania i efektywnie zrealizować każdy projekt.

Nasza firma budowlana to ekspert w dziedzinie prac drogowych, prac ziemnych, układania kostki brukowej oraz budowy domów. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane, które cechują się wysoką jakością, profesjonalizmem oraz szybką wyceną. Nasza doświadczona ekipa budowlana zawsze stara się sprostać wymaganiom naszych klientów.

Wierzymy, że nasza firma to najlepszy wybór dla klientów poszukujących kompleksowych i jakościowych usług budowlanych. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci w realizacji Twojego projektu.

Polecam firmę Bat-pol - mają wiele udanych realizacji kostek brukowych na podjazdach, ulicach i parkingach w Poznaniu i Wielkopolsce. Dużym plusem jest to, że mają dużą ilość własnych maszyn budowlanych i wykwalifikowanych pracowników.
Bartosz W
Bartosz W
2023-02-10
Gorąco polecamy firmę Bat-Pol Michał Siejek jako rzetelnego wykonawcę. Wykonali dla nas drogi, podjazdy oraz chodniki z kostki brukowej. Wszystkie roboty wykonane zostały w należytej jakości i zgodnie z ustalonymi terminami. Mocna piątka
RM House
RM House
2022-07-06
Jestem bardzo zadowolony z usługi jaka została wykonana. Termin został umówiony bardzo szybko, rozpoczęcie prac zgodnie z umową. Organizacja pracy na najwyższym poziomie, wszystko przyjeżdżało na czas, duża ekipa, robota wykonana perfekcyjnie. Ułożenie kostki oraz podwyższenie terenu na posesji trwało razem 18 godzin!! Z czystym sumieniem polecam firmę.
Tomasz Orczykowski
Tomasz Orczykowski
2021-02-05
Kontakt, terminowosc, wykonczenie-wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Łukasz Bombowy
Łukasz Bombowy
2020-09-01

Kontakt

BAT-POL Michał Siejek
NIP: 9721026684

Adres
os. Jana III Sobieskiego 4/5
60-688 Poznań
E-mail

biuro@bat-pol.pl

Telefon

+48 516 176 308

Znajdź nas

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: 

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: