działamy od ponad 10 lat

Wyburzenia i rozbiórki

Bezpłatna wycena usług brukarskich

Firma BAT-POL  w zakresie swojej działalności ma także rozbiórki i wyburzenia Poznań. Nowoczesny i rozbudowany park maszyn pozwala na wykonanie rozbiórki i wyburzenia domów, magazynów i obiektów kubaturowych.

Działamy na terenie Poznania i okolic. Park maszyn w skład którego wchodzą wywrotki z ładownością do 24 ton pozwala na sprawne pozbycie się rozebranych obiektów i gruzu. Wyburzenia rozbiórki Poznań tylko z Bat-Pol.

Tak pracujemy

Wyburzenia i rozbiórki to procesy, w których niszczone są istniejące budynki lub konstrukcje, celem przygotowania terenu pod nowe inwestycje lub w celu usunięcia zniszczonych, niebezpiecznych lub niepotrzebnych obiektów.

Wyburzenia i rozbiórki wymagają odpowiedniego planowania i wykonywania, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników i innych osób przebywających w pobliżu terenu, a także minimalizować szkody w otoczeniu. Proces ten zazwyczaj rozpoczyna się od przeprowadzenia odpowiednich badań terenu i okoliczności, takich jak rozmiar i stan budynku, materiały budowlane i potencjalne zagrożenia, np. obecność azbestu.

W zależności od specyfikacji projektu, wyburzenia i rozbiórki mogą obejmować różne techniki i narzędzia. W niektórych przypadkach, np. przy wyburzaniu dużych budynków, konieczne może być użycie specjalistycznych maszyn, takich jak koparki, dźwigi lub kruszarki.

Podczas procesu wyburzeń i rozbiórek, ważne jest przestrzeganie wszystkich przepisów i norm bezpieczeństwa, takich jak zasady związane z obchodzeniem się z niebezpiecznymi odpadami, w tym z azbestem, oraz z minimalizacją hałasu i innych uciążliwości dla okolicznych mieszkańców.

Wyburzenia i rozbiórki to skomplikowane i czasochłonne procesy, wymagające odpowiedniego planowania i wykonywania, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników i otoczenia. Wymagają one specjalistycznej wiedzy, narzędzi i technik, dlatego najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firm Bat-Pol Poznań zajmującej się wyburzeniami i rozbiórkami.

Zadzwoń do nas

+48 516 176 308
Polecam firmę Bat-pol - mają wiele udanych realizacji kostek brukowych na podjazdach, ulicach i parkingach w Poznaniu i Wielkopolsce. Dużym plusem jest to, że mają dużą ilość własnych maszyn budowlanych i wykwalifikowanych pracowników.
Bartosz W
Bartosz W
2023-02-10
Gorąco polecamy firmę Bat-Pol Michał Siejek jako rzetelnego wykonawcę. Wykonali dla nas drogi, podjazdy oraz chodniki z kostki brukowej. Wszystkie roboty wykonane zostały w należytej jakości i zgodnie z ustalonymi terminami. Mocna piątka
RM House
RM House
2022-07-06
Jestem bardzo zadowolony z usługi jaka została wykonana. Termin został umówiony bardzo szybko, rozpoczęcie prac zgodnie z umową. Organizacja pracy na najwyższym poziomie, wszystko przyjeżdżało na czas, duża ekipa, robota wykonana perfekcyjnie. Ułożenie kostki oraz podwyższenie terenu na posesji trwało razem 18 godzin!! Z czystym sumieniem polecam firmę.
Tomasz Orczykowski
Tomasz Orczykowski
2021-02-05
Kontakt, terminowosc, wykonczenie-wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Łukasz Bombowy
Łukasz Bombowy
2020-09-01

Kontakt

BAT-POL Michał Siejek
NIP: 9721026684

Adres
os. Jana III Sobieskiego 4/5
60-688 Poznań
E-mail

biuro@bat-pol.pl

Telefon

+48 516 176 308

Znajdź nas

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: 

Copyright © BAT-POL | All rights reserved

DESIGNED BY: